Milline puuvili Sind iseloomustab?

Kas armastad magusaid pirne või hapusid viinamarju, kibedaid greipfruute või mahedaid õunu? Vasta kümnele küsimusele ja saa teada, milline puuvili Sind ennast kõige paremini iseloomustaks.

Answer honsetly, pick one answer for each question and count all the answer numbers

1. Kas Sa vihkad kedagi?

1. Ei, kindlasti mitte!
2. No ikka on selliseid ka...
3. Mõned mulle ei meeldi, aga ma proovin neid mõista
4. Jah, päris paljusid

2. Milliseid kingitusi armastad teha?

1. Lõbusaid ja naljakaid
2. Asjalikke ja vajalikke
3. Armsaid ja südamlikke
4. Ma ei usu kingitustesse

3. Kui tihti suhtled oma sõpradega?

1. Väga tihti, sest meile meeldib koos olla
2. Kõigil tähtpäevadel ja vahel niisama ka
3. Alati, kui nad mind vajavad
4. Vahel harva, kui selleks kuidagi aega leian

4. Millist lõhnaõli armastad?

1. Haput
2. Võimalikult mahedat
3. Magusat
4. Eelistan naturaalset keha lõhna

5. Kas Sul oli õnnelik lapsepõlv?

1. Kas õnnelik ja lõbus on üks ja sama? Jah, siis oli küll!
2. Üsnagi
3. Jah, väga. Sain palju armastust
4. Mis on õnn?

6. Millise spordialaga paneksid oma lapsed tegelema?

1. Mäesuusatamine
2. Murdmaasuusatamine
3. Male
4. Maadlus

7. Milliseid raamatuid armastad lugeda?

1. Põnevikke ja ulmelugusid
2. Tõsilugusid
3. Armastusromaane
4. Kriminaalromaane

8. Kui igatsed kultuuri, kas lähed siis vaatama/kuulama...

1. Pop-kontserti
2. Näidendit
3. Näitust
4. Ooperit

9. Millist köögivilja parima meelega sööd?

1. Porgandit
2. Kaalikat
3. Suvikõrvitsat
4. Kapsast

10. Kas tunned end oma kehas hästi?

1. Muidugi! Maakera on ju samuti ümmargune!
2. Mitte eriti, aga püüan trenni teha
3. Jah, ma armastan oma keha
4. Keha ei ole muud kui kest meie hinge ja vaimu ümber

Results

Most #1. answers: "Tahaks tantsida apelsini majja, õnn on see, kui leiad oma Jambalaya" - niimoodi laulis kord Mati Nuude. Sinu kodu ongi nagu see apelsini maja ning kõik, kes Sind tunnevad, on veendunud, et Sina oled oma Jambalaya juba leidnud. Mis see on, mis Sind nii õnnelikuks teeb? Kas oled läbinud imelised enesearendamise kursused, teed iga päev joogat ja niat või on Sul lihtsalt õnnehormoonide ületalitlus? Ei, sellele küsimusele pole vaja vastata! Tegelikult on ülimalt tore, et oled just selline nagu oled!
Most #2. answers: Oled tõeliselt asjalik inimene, kes on realist parimas võimalikus tähenduses. Sa usud kindlalt lausesse: "Enne töö ja siis lõbu", kusjuures tööd võib olla PALJU. Sa ei armasta ekstreemsusi ning oled kõiges alati mõnusalt mõõdukas. Mitte keegi pole Sind iialgi lahinal nutmas näinud, kuid samuti mitte mürinal naermas või raevununa möirgamas. See ei tähenda, et Sa ühtegi neist asjadest ei teeks - eelistad lihtsalt mõningaid asju omaette toimetada. Samas huvitab Sind sügavalt maailm ja ümberringi toimuv. Proovid alati uudistega kursis olla ja tavaliselt oledki.
Most #3. answers: Kui pühakutel oleks samasugune võlupeegel nagu Lumivalgekese kurjal võõrasemal ja nad küsiks sellelt, kes on parim inimene maailmas, siis vastuseks oleksid ilmselt Sina. Armastad kõike ning kõiki ning julged seda ka alati välja näidata. Küllap oled aegajalt üllatunud pilkude osaliseks saanud, kui müüjat särava naeratuse ja kõlava häälega meeldiva teeninduse eest tänad või bussijuhile hommikul imeilusat päeva soovid? Tegelikkuses proovivad mitmed üllatujad edaspidi ka ise armastuse võimsat energiat. Seega lood maailma mitmekordselt paremaks paigaks.
Most #4. answers: Oled veidi eraklik ja müstiline kuju. Sa ei tunne vajadust teistele inimestele meeldida, sest veedad palju põnevaid hetki iseenda seltsis. Tead, et Sinu väärtus ei sõltu sellest, kuidas TEISED Sind näevad, vaid sellest, kes Sa tegelikult oled. Seepärast teed just neid asju, mis Sulle meeldivad ega hooli seejuures teiste arvamusest. Nemad aga näevad Sinus kedagi... teistsugust. Justnagu tulnukat teiselt planeedilt. Kes teab, võib-olla Sa seda oledki? Lõpuks pole ju ka ananass mingi puuvili, vaid maapinnal kasvav rohttaim.